Geri Bildirim

Gönüllü Muhabirler Aranıyor

Thinedlog, kadrosunu genişleterek yeni eSpor tutkunu muhabirler arıyor. PUBG, PUBG Mobile, Call of Duty, Call of Duty: Mobile, Fortnite, Point Blank, Zula ve MOBA türünden FPS’e kadar birçok türde, birçok farklı oyun hakkındaki gelişmeleri yakından takip eden yeni gönüllüler aranıyor. Aşağıda yer alan Geri Bildirim formu’nu kullanarak sen de başvuruda bulunabilir ve Thinedlog ailesine katılarak eSpor dünyasından medya dünyasına kadar birçok alanda kendini geliştirme ve tecrübe edinme fırsatını yakalayabilirsin.

Nasıl başvuru yaparım?

Başvuru için formda istenen ilk bilgileri doldurunuz. Daha sonra “Konu” kısmından “Diğer” seçeneğini seçiniz. Ardından “Mesaj” kısmına “Gönüllü muhabir olmak istiyorum.” yazıp, formu gönderiniz. Talebinize en geç 2 iş günü içerisinde dönüş yapılacaktır.

Dikkat: Başvuru yaparken, talebinizin geç yanıtlanmaması için, internet sitemizin resmî çalışma günlerini ve saatlerini göz önünde bulundurunuz. İnternet sitemizin resmî çalışma günlerini ve saatlerini öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz.