Pubg Global Championship 2021 Rank Decision Grup B&C 3. Gün Sona Erdi!

Okuma Süresi: 3 Dakika

Editör ve Muhabir: Serhat Prenovra / Yayımlanma Saati: 22:30

Pubg 2021 Global Championship Rank Decısıon serisinin üçüncü günü ve son mücadelesi oynanacak. Bugünden itibaren haftalık hayatta kalma mücadelesi yapılacak.

Grup B&C 1. Maç:

Bu mücadelenin sona kalan iki takımı ENCE ve FaZe Clan oldu. Karşılıklı takasların geçtiği ve oldukça çekişmeli geçen bu maçın kazananı ENCE oldu. Mücadelenin sonunda 13 kill ve 10 sıralama puanı ile toplamda 23 puana ulaşarak ilk maçın galibi olmayı başardı.

Grup B&C 2. Maç:

NH, maçın ortalarında skorlar çıkararak iyi bir oyun sergiledi. Ancak mücadele sırasında 2 kişiyi kaybederek devam etmek zorunda kaldılar. Bunun yanı sırasında sona kalan ve 4 kişilik MAD Clan takımı ile karşı karşıya geldiklerinde mücadeleyi ikinci olarak sonlandırdılar. Maçın kazanan takımı MAD Clan oldu. Mücadele sonucu 8 kill ve 10 sıralama puanı ile toplamda 18 puanı hanesine yazdırdı. Ancak maçın favorisi olan NH ise 17 kill ve 6 sıralama puanı ile toplamda 23 puana sahip olarak en skorer takım seçildi.

Grup B&C 3. Maç:

Bu mücadelede ENCE galip geldi. Gün içinde ikinci galibiyetini elde etti ve sıralamada yüklemeye başladı. Maç sonucunda 10 kill ve 10 sıralama puanı ile toplamda 20 puanı hanesine yazdırdı.

Grup B&C 4. Maç:

Bu maçta FaZe Clan takımı güzel bir başlangıç yaptı ve bu tempoyu maç süresince devam ettirerek turnuvada varlığını hissettiren takımlardan birisi oldu ve galip geldi. Maçın sonucunda 13 kill ve 10 sıralama puanı ile toplamda 23 puanı takımına kazandırdı. 6 kill ve 940 hasarla Gustav adlı oyuncu takım MVP’si seçildi.

Grup B&C 5. Maç:

Bu mücadelede sona kalan takımlar (KX, GEN.G ve GNL) arasında gerçekleşen savaşta kazanan takım KX oldu. Turnuva serisi boyunca ilk galibiyetini kazanmaları beklenmedik bir hareket oldu. Turnuva boyunca sessiz kalan takımlardan biriydi. Maç sonucunda 6 kill ve 10 sıralama puanı ile toplamda 16 puanı kazanan takım oldu.

Grup B&C 6. Maç:

Günün son maçında ENCE galip geldi. Gün içinde aldığı üçüncü galibiyet ve önceki günlerde de almış olduğu galibiyet ile toplamda 4 galibiyete sahip oldular. Maç sonucunda 9 kill ve 10 sıralama puanı ile toplamda 19 puanı takımına kazandırdı.

Gün sonunda genel puan durumunda yer alan ilk beş takım; ENCE (182 Puan), GEN.G (165 Puan), NH (164 Puan), OATH (145 Puan) ve VP (140 Puan) bu şekilde yer almaktadır.