PUBG Global Championship 2021 Rank Decision Grup A&D 3. Gün 1. Maç Sona Erdi!

Okuma Süresi: 3 Dakika

Editör ve Muhabir: Serhat Prenovra / Yayımlanma Saati: 21:30

Pubg Global Championship Rank Decısıon serisinin üçüncü günüyle turnuva kaldığı yerden devam ediyor. A ve D grupları 6 maç oynanacak olan karşılaşmanın sonunda turnuva, haftalık hayatta kalma serisi olarak devam edecek.

Grup A&D 1. Maç:

İlk maçın sonunda GBL galip geldi. Sona kalan FURY ve OATH takımlarının birbirlerini eksiltmesi sonucunda GBL takımı sayı avantajını ele alarak ilk maçı kazanan taraf oldu. Maç sonucunda 9 kill ve 10 sıralama puanı ile toplamda 19 puanı hanesine yazdırdı.

Grup A&D 2. Maç:

17 GAMİNG ve TSM FTX arasında son girilen savaşta 17 GAMİNG takımı 1 vs 2 oynamak zorunda kaldı. Ancak etkili sis ve flaş bombaları kullanmasına rağmen TSM FTX oyuncularını mağlup edemedi. Mücadelenin kazananı TSM FTX takımı oldu. Maç sonucunda 7 kill ve 10 sıralama puanı ile toplamda 17 puanı hanesine yazdırdı.

Grup A&D 3. Maç:

Bu mücadelenin kazananı FURY takımı oldu. Sona kalan rakibi VP ile geçen savaşta 4 vs 2 sayı avantajı ile maçı kazandı. Maç sonucunda 7 kill ve 10 sıralama puanı ile toplamda 17 puanı hanesine yazdırdı. Ancak maçı ikinci bitiren rakibi VP, 14 kill ve 6 sıralama puanı ile toplamda 20 puan alarak maçın en skorer takımı oldu.

Grup A&D 4. Maç:

Bu mücadelenin kazananı 17 GAMİNG takımı oldu. Hiç kayıp vermeden sergilediği performansla başarılı bir sonuç elde ettiler. Maç sonucunda 12 kill ve 10 sıralama puanı ile toplamda 22 puanı hanesine yazdırdı. Gün içinde ikinci galibiyetini elde ettiler.

Grup A&D 5. Maç:

Mücadelenin sonuna doğru takım dengesini bozmayan ve oyuncu kaybetmeden agresif ve baskın bir oyunla BRU takımı galip geldi. Maç sonucunda 12 kill ve 10 sıralama puanı ile toplamda 22 puanı hanesine yazdırdı.

Grup A&D 6. Maç:

Mücadele sonucu hayatta kalan son 4 takım OATH, E 36, Team Liquid ve VP takımları oldu. Team Liquid maç başından beri çok iyi bir performans sergiledi. Ancak VP takımı tarafından araç içinde yakalanmaları sonucu maçı 4. sırada bitirdi. Daha sonrasında OATH takımı, oyun sonuna kadar hiç oyuncu kaybetmeden maçı kazanan takım oldu. Maç sonucunda 6 kill ve 10 sıralama puanı ile toplamda 16 puanı hanesine yazdırdı. Bunun yanı sırasında 11 kill ve 5 sıralama puanı ile Team Liquid, en skorer takımı seçildi.

A ve D grupları mücadelesi sonunda genel puan durumunda ilk dört sırada yer alan takımlar; OATH (145 Puan), VP (140 Puan), Team Liquid (133 Puan) ve Fury (132) puanla skor tabelasında yerlerini aldılar. Şuan için puan durumu ilk dört sıra bu şekilde. Ancak B ve C grupların karşılaşması sonucu asıl skorlar daha net hale gelecektir.