PUBG Global Championship 2021 Rank Decision Grup A&C 2. Gün Sona Erdi!

Okuma Süresi: 3 Dakika

Editör ve Muhabir: Serhat Prenovra / Yayımlanma Saati: 22:30

İkinci günün ikinci mücadelesinde sıradaki gruplarda yer alan takımlar arasında gerçekleşecek.

Grup A&C 1. Maç:

İlk mücadelenin kazananı GBL takımı oldu. Karşısında sona kalan VP takımına karşı oynamaları için fırsat vermeden oyunu çabucak kazandılar. Maç sonucunda 10 kill ve 10 sıralama puanı ile toplamda 20 puanı hanesine yazdırdı.

Grup A&C 2. Maç:

Bu mücadelede sona kalan 3 takım; GBL BRU ve Team Liquid arasında geçen savaşta, Team Liquid takımı tek oyuncu kalmasına rağmen GBL takımının yarısını yok etti. Daha sonra BRU takımı oyuncuları tarafından vurularak elendi. Ardından da GBL takımında tek kalan oyuncuyu da vurarak BRU galip geldi. Maç sonucunda 8 kill ve 10 sıralama puanı ile toplamda 18 puanı hanesine yazdırdı.

Grup A&C 3. Maç:

Maçın sonuna kalan iki takım FURY ve Team Liquid oldu. Bu iki takım arasında geçen mücadelede 3 vs 4 sayı avantajını iyi kullanan FURY takımı galip geldi. Maç sonucunda 14 kill ve 10 sıralama puanı ile toplamda 24 puanı hanesine yazdırdı.

Grup A&C 4. Maç:

Kıyasıya geçen bu mücadelede sona kalan iki takım VP ve ENCE arasında gerçekleşen 2 vs 2′ lik savaşı daha iyi bir performansla oynayarak VP takımı kazanan taraf oldu. Maç sonucunda 11 kill ve 10 sıralama puanı ile toplamda 21 puanı hanesine yazdırdı.

Grup A&C 5. Maç:

Bu mücadelenin kazananı GBL takımı oldu. Bir günde ikinci galibiyetini kazanan GBL skor tablosunda yükselmeye başladı. Maç sonucunda 12 kill ve 10 sıralama puanı ile toplamda 22 puanı daha hanesine yazdırdı. Güzel bir maçı daha geride bıraktık.

Grup A&C 6. Maç:

İkinci günün son mücadelesi oldukça çekişmeli geçti. FURRY takımı bu maçta favori takım olsa da birden fazla rakip takımla savaşa girmek zorunda kaldı ve mücadeleyi üçüncü sırada bitirdi. Sona kalan iki takım, ENCE ve BN United arasında gerçekleşen savaşta BN United takımı tek kişi kaldığı için ENCE tarafından vurularak oyuna veda eden takım oldu. ENCE takımı galip geldi. Maç sonucunda 9 kill ve 10 sıralama puanı ile toplamda 19 puanı hanesine yazdırdı. Böylelikle Pubg 2021 Global Championship Rank Decısıon serisinin ikinci günü sona erdi.