PUBG Global Championship 2021 Rank Decision C&D Grup 1. Gün Sona Erdi!

Okuma Süresi: 3 Dakika

Editör ve Muhabir: Serhat Prenovra / Yayımlanma Saati: 22:30

RANK DECISION Grup C&D 1. Gün

Pubg Global Championship C ve D gurubunda ilk gün mücadelesinde 6 maç oynanacak ve gün sonunda puan durumuna göre takımlar sıralanacak.

Grup C&D 1. Maç:

Kıyasıya geçen ilk mücadelede sona kalan iki takım BN United ve OATH takımları arasında gerçekleşen savaş sonucu kazanan takım OATH oldu. 6 kill ve 10 sıralama puanı ile birlikte toplamda 16 puanı hanesine yazdırdı. Böylelikle ilk maç sonuçlanmış oldu.

Grup C&D 2. Maç:

Günün ikinci mücadelesinde sona kalan iki takım MAD Clan ve GNL Esports oldu. Bu iki takım arasında gerçekleşen savaş sonucu kazanan takım MAD Clan oldu. Uzun süren bu savaş sonucu 12 kill ve 10 sıralama puanı ile birlikte toplamda 22 puanı hanesine yazdırdı.

Grup C&D 3. Maç:

kıyasıya geçen bu mücadelede son alana kadar hayatta kalmayı başaran 4 takım içinden TSM FTX güzel bir performans sergileyerek kazanan takım oldu. Mücadelenin sonucunda 9 kill ve 10 sıralama puanı ile birlikte toplamda 19 puanı hanesine yazdırdı.

Grup C&D 4. Maç:

Bu mücadelede NAVI ve MCG sona kalan iki takım oldu. MCG oyuncuları dezavantajlı olmaları nedeniyle rakibine skor vermemek için kalan iki oyuncusu kendilerini oyun alanına bıraktı ve böylelikle kazanan takım NAVI oldu. 9 kill ve 10 sıralama puanı ile toplamda 19 puanı hanesine yazdırdı.

Grup C&D 5. Maç:

Bu mücadelenin sonunda, kalan 5 takımın içinde karşılıklı savaşların sürdüğü heyecan verici maçtan sonra kazanan takım PeRo oldu. 14 kill ve 10 sıralama puanıyla beraber 24 skor alarak seride toparlanmaya başladı.

Grup C&D 6. Maç:

Bu mücadelede sona kalan 3 takım BN, ENCE ve E 36 arasında gerçekleşen savaşlar sırasında E 36 sayı avantajını iyi kullandı ve kazanan takım oldu. 6 kill ve 10 sıralama puanı ile birlikte toplamda 16 skor kazanarak günün son mücadelesi sonuçlandı.

A, B, C ve D grupları genel puan durumuna göre GEN.G (77 Puan), NH (70 Puan), ENCE (51 Puan) ve MCG (50 Puan) skorları ile ilk günün ikinci grup mücadelesi sonuçlanmış oldu.