PUBG Continental Series 5’de 3. Haftanın 2. Günü

Okuma Süresi: 2 Dakika

Editör ve Muhabir: Yasin Nersrov / Yayımlanma Saati: 19:49

PUBG Continental Series 5 turnuvasının 3. haftasının 2. gününde, toplam 6 maç düzenlenecek. Günün 1. maçı ise az önce sona erdi.

1. maçta galip takım Ence olurken, maçın MVP’si ve 4 kill ile kill rekoru sahibi Ence’den SKUIJKE oldu. Ek olarak maçın hasar rekorununun sahibi ise 787.8’lik bir hasar oranıyla Question Mark takımından ADOUZ1E oldu.

PUBG’de 2. maçı Digital Athletics bırakmadı!

2. maçta galip takım ülkemizden Digital Athletics oldu. Ek olarak maçın MVP’si ve kill rekoru sahibi, 5 kill skoruyla Natus Vincere’den alya olurken hasar rekorunun sahibi ise 908.5 hasar oranıyla BBL Esports’dan Smash oldu.

Günün 3. maçında galip takım Question Mark takımı oldu. Aynı zamanda maçın MVP’si ve kill rekoru sahibi ise 5 kill skoruyla Question Mark’dan ADOUZ1E oldu. Ek olarak hasar rekorunun sahibi ise 622.2’lik bir hasar oranıyla Tokyo Manji Gang’dan Dan1mon oldu.

4. maçta kazanan takım FaZe Clan olurken, maçın MVP’si ve kill rekoru sahibi ise 4 kill skoruyla Fexx oldu. Bununla birlikte maçın en çok hasar veren oyuncusu ise 658.2’lik bir oranla Team Liquid’den clib oldu.

Günün sonlarına doğru gelirken gerçekleşen 5. maçta galip gelen takım, 2. kez Question Mark olurken FaZe Clan’dan Fexx ise 6 kill skoruyla, gün içinde 2. kez kill rekorunu kırarken bununla birlikte gün içinde 2. kez maçın MVP’si oldu. Ek olarak maçın hasar rekorunun sahibi ise 749.0’lık hasar skoruyla, Question Mark takımından fate oldu.

Continental Series’in 3. haftasının 2. gününün son maçında ise galip takım Virtus.pro oldu. Maçın MVP’si, kill rekoru ve hasar rekoru sahibi ise 8 kill ve 828.3 hasar oranıyla Virtus.pro takımından spyrro oldu. Tüm bu sonuçlarla birlikte ise PUBG Continental Series 5 Avrupa mücadelesinde 3. hafta da sona erdi.