PUBG Continental Series 5 Avrupa’da 2. Haftanın 2. Günü Sona Erdi!

Okuma Süresi: 3 Dakika

Editör ve Muhabir: Yasin Nersrov / Yayımlanma Saati: 22:50

PUBG Continental Series 5 turnuvasının 2. haftasının 2. gününde, diğer günlerde de olduğu gibi toplamda 6 maç oynandı. Bu haftanın 2. gününde ise farklı takımlar, sonuçların değişmesine neden oldu.

Günün 1. maçında gerçekleşen mücadeleyi Vanir takımı kazandı. Ancak günün ilk maçının başarılarını Natus Vincere takımından Mellman ve xmpl adlı oyuncular aldı. Buna göre ilk maçın kill rekorunu, 6 kill skoruyla Mellman ve hasar rekorunu ise 1124.9 hasar ile xmpl kırdı. Ek olarak maçın MVP’si ise Mellman oldu.

Günün 2. maçında gerçekleşen mücadeleyi ise Tokyo Manji Gang adlı takım kazandı. 2. maçta kıyasıya mücadele eden Tokyo Manji Gang takımından AIMLUL adlı oyuncu, 8 kill skoruyla maçın kill rekorunu kırdı. Bu rekorun yanı sıra maçın MVP’si ise yine AIMLUL oldu. Ek olarak maçın hasar rekorunu 893.9 hasar ile FaZe Clan takımından Fexx kırdı.

PUBG’de 3. maçta EXhalatioN’dan galibiyet!

Günün 3. maçında gerçekleşen mücadelede galip gelen takım EXhalatioN oldu. Maçın MVP’si Natus Vincere takımından xmpl olurken, oyuncu, aynı zamanda 5 kill skoruyla maçın kill rekorunun da sahibi oldu. Öte yandan maçın hasar rekorunun sahibi ise 604.1 hasar skoruyla Tokyo Manji Gang’dan Dan1mon oldu.

4. maçta ise galip takım FaZe Clan olurken takımın oyuncularından Gustav, 8 kill skoruyla maçın hem kill rekorunu hem de 995.6 hasar oranıyla maçın hasar rekorunu kıran oyuncu oldu. Gustav, bu başarılarıyla aynı zamanda maçın MVP’si de oldu.

Günün sonlarına doğru gelirken gerçekleşen 5. maçta galip gelen takım ise HEROIC oldu. Ek olarak maçın MVP’si ve kill rekorunun sahibi 7 kill skoruyla Beami olurken, hasar rekorunun sahibi ise 706.5 hasar oranıyla PaGE oldu.

Mücadelelerin zorluğu günler geçtikçe artarken günün son maçında galip gelen takım Natus Vincere oldu. Günün son maçının MVP’si ve 8 kill skoruyla kill rekorunun sahibi ise yine Mellman oldu. Ek olarak son maçın hasar rekorunu ise 1002.2’lik hasar oranıyla, ülkemizden katılan BBL ESPORTS oyuncusu CodeMarco kırdı. Tüm bu sonuçlarla birlikte PCS5’de 2. hafta da sona erdi.