PUBG Continental Series 5’de 2. Haftanın 1. Günü Sona Erdi!

Okuma Süresi: 2 Dakika

Editör ve Muhabir: Yasin Nersrov / Yayımlanma Saati: 01:28

PUBG Continental Series 5 turnuvasının 2. haftasının 1. gününde, toplam 6 maç düzenlendi.

1. maçta galip takım Hall of Game olurken, maçın MVP’si Ence’den Rustanmar oldu. Rustanmar, aynı zamanda 6 kill ile maçın en çok kill alan oyuncusu ve 800.1 hasar ile maçın en çok hasar veren oyuncusu oldu.

2. maçta ise galip takım Virtus.pro olurken hem maçın MVP’si hem de 6 kill ile en çok kill alan oyuncusu Virtus.pro’dan Perfect1ks oldu. Ek olarak maçın en fazla hasar veren oyuncusu ise 553.4 hasar ile Team Liquid’den ibiza oldu.

3. maçta galip takım Question Mark olurken maçın hem MVP’si hem 6 kill ile en fazla kill alan oyuncusu hem de 869.3 hasar ile maçın en fazla hasar veren oyuncusu Question Mark takımından ADOUZ1E oldu.

PUBG’de, 4. maçta Digital Athletics takımı zirvenin nabzını ölçtü!

4. maçta ise galip takım Natus Vincere olurken Digital Athletics takımı ise listede 2. sıraya kadar ulaştı. Öte yandan bu maçta 6 kill skoruyla en fazla kill alan oyuncu ve MVP, Natus Vincere’den alya olurken, 1021.2 hasar oranı ile en fazla hasar veren oyuncusu ise aynı takımdan xmpl oldu.

Günün heyecanlandıran mücadelelerinde sona yaklaşırken 5. maçta galip takım Team Liquid oldu. Maçın MVP’si ve 6 kill skoruyla en fazla kill alan oyuncusu, Team Liquid’den mxey olurken maçın 837.9 hasar oranıyla en fazla hasar veren oyuncusu ise aynı takımdan jeemzz oldu.

Günün 6. ve son maçında ise galip gelen takım hızlı bir çıkışla FaZe Clan takımı oldu. Maçın hem MVP’si, 8 kill skoruyla hem en fazla kill alan oyuncusu hem de 1013.4 hasar oranıyla en fazla hasar veren oyuncusu FaZe Clan takımından Gustav oldu.

Turnuvanın 2. haftasının 1. gününde gerçekleşen mücadeleler bu sonuçlarla sona erdi. Buna ek olarak takımlar şimdi de 2. haftanın 2. günü için hazırlanıyor