PUBG Continental Series 5’de 1. Haftanın 1. Günü Sona Erdi!

Okuma Süresi: 2 Dakika

Editör ve Muhabir: Yasin Nersrov & Emre Dkeecx / Yayımlanma Saati: 20:26

PUBG Continental Series 5 turnuvasının 1. haftasının 1. gününde, toplamda 6 maç düzenlendi. Maçlardan ilk 3’ü Miramar, kalan 3’ü ise Erangel haritasında gerçekleşti.

PUBG’nin ilk kazananı Virtus.pro oldu!

1. maçta galip takım Virtus.pro olurken, maçın MVP’si Virtus.pro’dan spyrro oldu. Spyrro, aynı zamanda 4 kill ile maçın en çok kill alan oyuncusu da oldu. Ek olarak ilk maçın en çok hasar veren oyuncusu ise 825.1 hasar ile Vanir takımından Flamyy oldu.

2. maçta ise galip takım EXhalatioN olurken hem maçın MVP’si hem 7 kill ile en çok kill alan oyuncusu hem de 1135 hasar ile en fazla hasar veren oyuncusu Vanir takımından Keano oldu.

Digital Athletics’den 3. maçta galibiyet!

3. maçta galip takım, ülkemizden Digital Athletics olurken maçın en fazla kill alan oyuncuları 5 kill ile Faze Clan takımından Fexx, Heroic’den Curexi ve Teabone oldu. Teabone buna ek olarak maçın en fazla hasar veren oyuncusu oldu.

4. maçta Heroic takımı galip gelirken maçın MVP’si ve en çok kill alan oyuncusu 7 kill ile Heroic’den Page oldu. Ek olarak Dihital Athletics’den Vard, 663 hasar ile bu maçın en çok hasar veren oyuncusu olarak listede ilk sırada yer aldı.

Günün 5. maçında galip takım Virtus.pro oldu. Maçın MVP’si ve en fazla kill alan oyuncusu 7 kill ile xLyron, en fazla hasar veren oyuncusu ise 827.2 hasar ile Perfect1ks oldu.

Günün 6. ve son maçında ise galip gelen takım ülkemizden BBL Esports oldu. Maçı MVP’si ve en çok kill alan oyuncusu 8 kill ile Mitraleius, en fazla hasar veren oyuncusu ise 764.5 hasar ile Smash oldu.

Turnuvanın 1. haftasının 1. gününde Virtus.pro takımı, 20 puanlık kazançla toplamda 835 genel puana ulaştı ve puan tablosunda ilk sıradaki yerini korudu. Bu sonuçlarla birlikte PCS5’te ilk gün tamamlandı.